Wpisz adres strony, którą chcesz ocenić
Strona główna > Zaczynające się od W > Wymiot.pl
Pierwsze wrażenie jakie budzi strona wymiot.pl wśród użytkowników jest pozytywne. Ponad połowa osób uważa stronę za przydatną. Grafika strony jest uważana przez internautów za ładną. Głosujący uważają, że wymiot.pl jest łatwa w obsłudze.

Odpowiedz na pytania, aby ocenić tę stronę

Pierwsze wrażenie po wejściu na stronę było pozytywne?
Czy strona jest przydatna?
Czy strona ma ładną grafikę?
Czy strona jest łatwa w obsłudze?

Podobne strony do WYMIOT.PL

ALEJAJA.PL PACZ.EU DAMSKO.PL
ZACNIE.COM.PL SMIESZ.NET JOKEROO.PL
CHAMSKO.PL PILL.COM.PL CIEKAWEZDJEC..
JAJCO.PL ULUBIONYKOLO.. POZYTYWNIEJ.PL

Opinie użytkowników

TT30JhKyX napisał/a:
2014-04-05 18:07:26
Posted on A ja nie byłbym pewny, czy cena samego signla będzie mniejsza, niż cena obecnego pudełka. Spodziewam się raczej, że ceny będą na zasadzie: za 10 euro za każdy etap , 5 etapf3w, co da nam 50 euro za grę. To samo z multi, 10 euro za dwie mapy, a potem każde kolejne 2 mapy po 10 euro. I wyjdzie na to, że większość gier będzie kosztować 2 razy (albo i więcej) niż obecnie. Z punktu widzenia producentf3w i dystrybutorf3w gier rewelacja, po pierwsze znika rynek używek, bo przecież kupujesz DLC, ktf3re pewnie będzie do ściągnięcia. Z punktu widzenia graczy to już zależy, jak kto na to patrzy.Dodatkowo może się okazać, że wydawcy przestaną wydawać wersję demo no bo po co, skoro gracz może zapłacić 10 euro i przetestować produkt i nie kupić nic dalej prawda ? Jakby na to nie patrzeć zmiany będą, czy nam się to podoba, czy nie. Należy jednak pamiętać, że firmy są od tego, żeby z roku na rok generować coraz większe zyski, a co za tym idzie, gry na pewno nie będą tańsze dla graczy.
mTwNrahb4R napisał/a:
2014-04-06 02:25:23
LarenX Posted on Sam ten model rozkręcałem w mobajlu kilka lat temu wcsyszy się wtedy pukali w czoło co ja k udziwniam i wymyślam to się nie przyjmnie, bo ludzie umieją liczyć .- Gf3wno tam umieją Taki model będzie funkcjonował przez kilka następnych lat do nowego modelu Co ciekawe, zostaje pięknie zaabsorbowany przez wielkie firmy, ktf3re na samym początku bardzo się przed nim wzbraniały A na tym właśnie modelu dziś ZARABIA SIĘ na grach.
npFbW2mbniF napisał/a:
2014-04-06 19:01:20
Pan Dobro Posted on Pasjami nienawidzę dopłacania do raz kuipnoej gry. Moje zdanie mf3głby odmienić jedynie model podstawka za darmo, kolejne poziomy płatne . Wtedy może.Rozumiem podpierdf3łki F2P z płatnym contentem. Ale duże gry? Skyrim tutorial gratis, każdy kolejny duży questline 9.99 euro. Podchodzimy do NPC i pierwszym dialogiem jest pytanie o numer karty kredytowej.Wymiot.Tego nie należy usprawiedliwiać, z tym trzeba walczyć. Portfelem. IMO.
Dodaj komentarz

Statystyki

IP Serwera

79.96.228.166

adres ip serwera

Miejsce

brak danych

miejsce w Polsce

Czas ładowania strony

brak danych

czas ładowania strony

Baza firm

PodobneFirmy.pl - jedna z największych baz firm w Polsce. Dodaj swoją za darmo!

Kategorie i Rankingi

4    śmieszne
 0
Odpowiednia kategoria?
TAK   NIE
3    obrazki
 0
Odpowiednia kategoria?
TAK   NIE
1    wymieć
 0
Odpowiednia kategoria?
TAK   NIE
1    zbiór
 0
Odpowiednia kategoria?
TAK   NIE

Ostatnio komentowane

Dansetsu.pl

Modastore.pl

Pro-multimedia.pl

Danrob.pl

Ostatnio oceniane

Programy.zagrosze.com

Bookmaster.pl

Edostawczy.pl

Cda-hd.pl

Nowe strony

Remontyszczecin.biz

E-autosklep.ovh.org

Herarchitecture.pl

E-reporter.pl

copyright © 2017
OcenaStrony.pl